Video-webinar: "Cisco Webex – platforma do zdalnej komunikacji – 2021!"     

Video-webinar dla ekspertów IT

Aby uzyskać natychmiastowy dostęp do webinaru, wprowadź firmowy adres e-mail.


Szacowany czas trwania webinaru: 15 minut

Podczas spotkania nasza ekspertka, Aleksandra, przedstawi sposoby na usprawnienie komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy. Opowie o rozwiązaniach Cisco Webex, które umożliwiają sprawną komunikację w zespole oraz spotkania online. Aleksandra zaprezentuje możliwości wykorzystania platformy do organizacji zdalnych szkoleń, webinarów oraz konferencji wirtualnych.


Jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniach twarzą w twarz, korzystając z dowolnego dostępnego urządzenia, niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, przy biurku czy w pokoju konferencyjnym, to jest to webinar dla Ciebie! Rozwiązania Cisco Webex pomagają przyspieszyć tworzenie projektów, budować lepsze relacje i rozwiązywać wyzwania biznesowe. Poznaj i wypróbuj narzędzia do współpracy w zespole i spotkań online.


Firma Greeneris Sp. z o.o. szanuje prywatność swoich użytkowników. Rejestrując się na seminarium internetowe, zgadzasz się, że będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci imienia i nazwiska oraz adresu e-mail zgodnie z naszą polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z nią pod adresem: https://www.greeneris.com/polityka-prywatnosci/

Podczas webinaru dowiesz się: 

Jak wykorzystać Cisco Webex do organizacji zdalnych szkoleń, webinarów oraz konferencji on-line 

Na czym polega działanie najlepszych narzędzi do zdalnej komunikacji

Jak uzyskać dostęp testowy do platformy Webex nawet do 30 dni

Jak usprawnić komunikację wewnątrz i na zewnątrz firmy z wykorzystaniem komunikatora

Jak wyposażyć salę wideokonferencyjną w oparciu o platformę Webex

Prezenter webinaru:

Aleksandra Fura Specjalistka ds. rozwiązań wideokonferencyjnych

Doradza w wyborze optymalnych rozwiązań z zakresu nowoczesnych technologii wspomagających zdalną komunikację. Realizuje projekty związane z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi do wirtualnych spotkań oraz szkoleń prowadzonych za pośrednictwem Internetu. Prowadzi szkolenia oraz prezentacje rozwiązań wideokonferencyjnych dla firm, jednostek edukacyjnych oraz instytucji publicznych, demonstrując zalety oraz korzyści wykorzystania proponowanych narzędzi.

Cisco Webex – platforma do zdalnej komunikacji – 2021!

Copyright © 2021. All rights reserved.